صندوق فروشگاهی ، پوز POS فروشگاهی لمسی | خرید از وارد کننده رسمی

 

 

صندوق فروشگاهی یا POS فروشگاهی

صندوق فروشگاهی یا POS فروشگاهی یک دستگاه الکترونیکی است که برای کسب و کارها، فروشگاه‌ها و مکان‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به عنوان مرکزی برای مدیریت فروش و تراکنش‌های نقدی و غیرنقدی در فروشگاه عمل می‌کند. اصلی‌ترین وظیفه این ابزار، ثبت و انجام امور مالی و مالیاتی فروشگاه است.

به وسیله این دستگاه، پرداخت نقدی و با کارت بانکی، ثبت فاکتور فروش، مدیریت موجودی کالا، ردیابی فروش، مدیریت تخفیفات و پیش‌ فروش‌ کالاها، ثبت و پرداخت قبوض و فاکتورها، بهبود عمل گزارش‌گیری و آنالیز فروش‌ها از جمله عملیاتی است که توسط صندوق فروشگاهی انجام می‌شود. این ابزار قابلیت‌های زیادی برای بهبود عملکرد و کارایی فروشگاه‌ها دارد؛ از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به اتصال به سیستم‌های پرداخت الکترونیکی، اتصال به کارت‌خوان‌های بانکی، تهیه گزارشات مالی و فروشگاهی به صورت خودکار و نظارت بر موجودی کالا اشاره کرد.

صندوق‌های فروشگاهی که امروزه با نام سیستم‌ های POS ( مخفف Point of Sale ) شناخته می‌شوند

جهت مشاوره رایگان و خرید بهترین دستگاه های صندوق فروشگاهی از واردکننده رسمی برند ATOM
تماس با کارشناسان فروش آرین افزار رسام
آرین افزار

این ابزار به مدیران و صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند تا امور مالی و انبارداری را بهتر مدیریت کنند، بازدهی خود را ارتقا دهند و عملکرد مالی و مدیریتی را بهبود بخشند. صندوق فروشگاهی قابلیت پیشرفت و توسعه را برای کسب و کارها فراهم می‌کند و اطلاعات دریافتی از این دستگاه به مدیران کسب و کار کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری برای بهبود فعالیت‌ها، تعیین قیمت بهینه و مدیریت کنترل موجودی داشته باشند.

علاوه بر این استفاده از این دستگاه امکان پرداخت‌های الکترونیکی را نیز برای مشتریان ارائه می‌دهد و به ایجاد تجربه خرید سریع و آسان برای آنان فراهم می‌کند. با قابلیت اتصال به سیستم‌های مدیریتی دیگر، صندوق فروشگاهی امکان مدیریت هوشمندتر و بهینه‌تر کسب و کارها را فراهم می‌کند و در نهایت به افزایش درآمد و رضایت مشتریان منجر می‌شود.

کاربردها و مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی

کاربرد صندوق فروشگاهی به عنوان یک ابزار اساسی کارآمد برای فرآیند فروش و مدیریت مالی هر کسب و کار بسیار گسترده است. این ابزار از مزایایی مانند مدیریت صحیح موجودی و فروش، راحتی در انجام تراکنش‌های نقدی و غیر نقدی، صدور رسیدهای فروش، مدیریت مشتری، تحلیل اطلاعات و گزارش‌دهی تجاری برخوردار است. همچنین قابلیت اتصال به دستگاه‌های دیگری مانند اسکنر بارکد، چاپگر فیش و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی نیز در بعضی از صندوق‌ها وجود دارد.

استفاده از صندوق فروشگاهی، نه تنها به فروشگاه‌داران کمک می‌کند تا عملکرد مالی خود را بهبود بخشند، بلکه به مشتریان نیز اطمینان و اعتماد بیشتری می‌دهد. همچنین ذخیره‌سازی اطلاعات مربوط به تراکنش‌ها و مشتریان باعث می‌شود که مدیران فروشگاه برای آینده برنامه‌ریزی درست و اصولی داشته باشند. این ابزار برای فروشندگان و مشتریان راحتی، امنیت و کارایی در فرآیند خرید و فروش را ارائه می‌دهد.

اصناف یا مشاغلی که باید از صندوق فروشگاهی استفاده کنند

صندوق فروشگاهی اتم راکال

بسیاری از اصناف و مشاغل نیازمند استفاده از صندوق فروشگاهی هستند تا بتوانند به صورت موثر و سریع فروش‌های خود را ردیابی و ثبت کنند.

 • صندوق فروشگاهی فروشگاه لباس ، بوتیک

 از جمله کاربردهای صندوق فروشگاهی در صنف پوشاک می‌توان به ثبت خرید مشتریان، مدیریت موجودی و صدور فاکتور اشاره کرد.  با استفاده از این ابزار، مشتریان می‌توانند خرید خود را به سادگی ثبت کنند و اطلاعات مورد نیاز مانند قیمت و تعداد را دریافت کنند. همچنین صندوق فروشگاهی قابلیت ثبت و کنترل موجودی را داراست. با استفاده از این قابلیت می‌توان موجودی محصولات را به روز کرد و به طور دقیق مشاهده نمود و برای  صدور فاکتور و رسید اقدام کرد. این امر به مشتریان اطمینان می‌دهد که خرید خود را به درستی انجام داده‌اند و آن‌ها را ترغیب می‌کند تا  مجددا به آن فروشگاه مراجعه کنند.

 • صندوق فروشگاهی سوپرمارکت و هایپرمارکت

صندوق فروشگاهی یکی از ابزارهای اساسی در سوپرمارکت‌ها و هایپرمارکت‌ها است که به منظور مدیریت و پردازش تراکنش‌های مالی و فروش محصولات کاربردی است. این دستگاه قادر است در هر لحظه موجودی کالاها را ثبت کند، فاکتورهای خرید مشتریان را صادر کند و عملیات پرداخت را انجام دهد. این صندوق، به مدیران فروشگاه و هایپرمارکت کمک می‌کند تا موجودی کالاها را  مدیریت کنند و نیازمندی‌های مشتریان را به موقع تامین نمایند.

 • صندوق فروشگاهی داروخانه و مراکز درمانی

با استفاده از صندوق فروشگاهی، می‌توان کیفیت خدمات را بهبود بخشید، تراکنش‌های مالی را سرعت داد و همچنین به اطلاعات دقیقی درباره میزان فروش و پرفروشی داروها دست پیدا کرد. این ابزار قابلیت ثبت و مدیریت موجودی داروها را دارد. با این کار، فروشندگان می‌توانند به راحتی میزان موجودی را دنبال کنند و درصورت نیاز، در زمان مناسب اقدام به سفارش دارو کنند. علاوه بر این، صندوق فروشگاهی قابلیت مدیریت مالی و مالیاتی را نیز داراست. این ابزار قادر به ثبت و پیگیری درآمدها و هزینه‌ها است و تقاضای کاربران را ثبت می‌کند.

 • صندوق فروشگاهی رستوران و کافه

صندوق فروشگاهی به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در رستوران‌ها و کافه‌ها برای مدیریت فروش و امور مالی به کار می‌رود. با استفاده از این ابزار در قنادی، رستوران، کافی شاپ، فست فود و کترینگ‌ها می‌توان حسابداری دقیق‌تری داشت و درآمد و هزینه‌های مختلف را با دقت بالا ثبت نمود. این روش تضمین می‌کند که درآمدی که از فروش صورت می‌گیرد به صورت کامل و دقیق به صاحبان رستوران یا کافه تحویل داده می‌شود. علاوه بر این صندوق فروشگاهی می‌تواند امکاناتی مانند گزارشات مالی، جریان نقدینگی و میزان فروش را در دسترس کاربر قرار دهد.

 • صندوق فروشگاهی طلا و جواهر

از طریق صندوق فروشگاهی، فروشندگان قادر به گزارش‌گیری درآمدها، اجرت‌ها و هزینه‌ها هستند و به راحتی قابلیت تحلیل و بررسی آن‌ها را دارند. استفاده از این ابزار باعث بهبود عملکرد فعالان در این صنف می‌شود و به همین دلیل این ابزار به عنوان یک ابزار قابل اعتماد و ضروری در این حوزه شناخته شده است.

 • صندوق فروشگاهی کتاب فروشی

 با استفاده از صندوق فروشگاهی، صاحبان کتاب فروشی قادر خواهند بود اطلاعات دقیق راجع به موجودی کتاب‌ها و اطلاعات فروش در دست داشته باشند. با قابلیت پرداخت به وسیله کارت اعتباری  این ابزار به مشتریان اجازه می‌دهد به راحتی پرداخت کنند و از شرایط پرداخت آسان‌تری بهره‌مند شوند. همچنین استفاده از این وسیله باعث سرعت بخشیدن به روند خرید و راحتی بیشتری برای مشتریان خواهد شد. با استفاده از این ابزار، صاحب کتاب فروشی قادر خواهد بود بررسی‌های دقیق‌تری راجع به سودآوری کتاب‌های برخی از انتشارات یا نویسندگان داشته باشد.

صندوق فروشگاهی برای اکثر فروشگاه‌ها مانند  عرضه موبایل، کیف و کفش، آرایشی بهداشتی و ... نیز کارآمد است. با استفاده از این ابزار، مدیران این مشاغل می‌توانند فروش‌های خود را به صورت دقیق ردیابی کنند، موجودی کالا را بهبود دهند، گزارشات مالی تهیه کنند و به طور کلی به بهبود شیوه مدیریت کسب و کار خود بپردازند.

جهت مشاوره رایگان و خرید بهترین صندوف فروشگاهی از وارد کننده رسمی
ارتباط با کارشناسان فروش آرین افزار رسام
آرین افزار

انواع صندوق فروشگاهی

صندوق‌های فروشگاهی به دلیل طراحی شیک و کم حجم، قابلیت حمل و نقل آسان، امکان پرداخت با کارت و اخیراً مجهز شدن به امکان پرداخت با فناوری NFC در برخی مدل‌ها، گزینه ایده آلی برای فروشندگان در همه اصناف هستند. در حال حاضر بسیاری از شرکت‌ها به دنبال گسترش انواع مدل‌هایی هستند که هم برای خود فروشنده و هم برای خریداران ایده‌آل باشد. بعضی از مدل‌ها پیشرفته و قابلیت اتصال به سیستم‌های کارتخوان را دارند. برخی از مدل‌ها لمسی و برخی دیگر ترازو دار هستند. بنابراین بسته به نیاز و بودجه فروشگاه، انواع صندوق فروشگاهی انتخاب می‌شوند. اما پیش از خرید صندوق، باید ویژگی‌های مد نظر را ارزیابی کرد تا از سازگاری آن با نیازهای کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

 • صندوق حسابداری فروشگاهی

صندوق حسابداری فروشگاهی یک سیستم مالی است که در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صندوق برای ثبت تراکنش‌ها و انتقال وجوه به صورت دستی یا از طریق بارکدهای محصولات استفاده می‌شود. هدف اصلی از استفاده از صندوق حسابداری فروشگاهی، ثبت درآمد و هزینه‌ها است تا صاحب فروشگاه بتواند به راحتی تراز حساب مالی خود را به دست آورده و کنترل مالی را اعمال کند. همچنین با استفاده از این صندوق، می‌توان عملیات نقدی و غیرنقدی مربوط به فروش را به طریق ساده و دقیق انجام داد. علاوه بر ثبت تراکنش‌ها، صندوق حسابداری فروشگاهی می‌تواند اطلاعات مربوط به موجودی کالاها را نیز نگهداری کند. به عبارت دیگر، از طریق این سیستم، صاحب فروشگاه می‌تواند مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به فروش، درآمد، هزینه‌ها، تراکنش‌ها و موجودی را در اختیار داشته باشد. در نتیجه صندوق حسابداری فروشگاهی به صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا به طور دقیق مالیات را محاسبه کرده، درآمد خالص را برآورد کنند و مشکلات مالی را مرتفع کنند.

 • صندوق فروشگاهی لمسی


صندوق فروشگاهی لمسی، یک دستگاه الکترونیکی است که برای مدیریت فروش و همچنین انجام تراکنش‌های مالی در فروشگاه‌ها طراحی شده است. صندوق فروشگاهی لمسی از صفحه لمسی برای ورود داده‌ها و تنظیمات استفاده می‌کند و از طریق اتصال بی‌سیم یا سیم به دیگر دستگاه‌ها مثل پرینتر، کیبورد، بارکدخوان و نمایشگر متصل می‌شود. این دستگاه مجهز به نرم‌افزاری قدرتمند است که قابلیت‌هایی از قبیل مدیریت موجودی، کنترل فروش، صدور فاکتور، پیگیری فاکتورهای مالی و گزارشگیری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین این نوع از صندوق‌های فروشگاهی لمسی از فناوری بارکد خوان استفاده می‌کنند تا اطلاعات کالاها را بخوانند و اطلاعات مربوط به آن‌ها را در سیستم ذخیره کنند. با استفاده از صندوق فروشگاهی لمسی، فروشگاه‌ها قادرند فعالیت‌های خود را بهبود بخشند، کارایی بیشتری داشته باشند و بهره‌وری را افزایش دهند. همچنین این دستگاه به کاهش خطاهای انسانی کمک می‌کند و در ارتباط با مشتریان کارآمدتر عمل می‌کند.

 • صندوق فروشگاهی ترازو دار

صندوق فروشگاهی ترازو دار محصولی است که به فروشگاه‌ها و مغازه‌ها کمک می‌کند تا عملیات فروش و مدیریت تراکنش‌ها را بهبود بخشند. این صندوق شامل یک ترازو جهت اندازه‌گیری وزن محصولات، صفحه نمایش لمسی، پرینتر فوق‌العاده سریع جهت چاپ رسیدهای فروش و فاکتور است. صندوق فروشگاهی ترازو دار قابلیت پیکربندی و تنظیم بر اساس نیازهای هر فروشگاه را داراست. این صندوق می‌تواند به شبکه اینترنت متصل شود و به وسیله پروتکل بی سیم همچون وای‌فای یا بلوتوث به اپلیکیشن مدیریتی متصل گردد تا به مدیران فروشگاه امکان مانیتورینگ و کنترل زنده را فراهم کند. این ابزار قابلیت ذخیره‌سازی و مدیریت انبار را نیز داراست. این صندوق به کمک ترازوی خود، وزن کالاهای مختلف را اندازه‌گیری کرده و بر اساس آن موجودی انبار را به‌روزرسانی می‌کند. با استفاده از این صندوق، فروشگاه‌ها می‌توانند به‌طور دقیق مقدار موجودی محصولات را رصد کنند و از احتمال بروز نواقص در فرآیند مدیریت و انبارداری جلوگیری کنند.

 • ست صندوق فروشگاهی

ست صندوق فروشگاهی یک مجموعه کامل است که برای مدیریت و کنترل فروشگاه‌ها و مغازه‌ها استفاده می‌شود. این مجموعه شامل چندین قسمت است که به طور کلی شامل صندوق فروشگاهی، نرم افزار فروشگاهی، مانیتور نمایش اطلاعات و دستگاه خروجی رسید است. صندوق فروشگاهی نقش مهمی در جمع‌آوری و ثبت اطلاعات مالی فروشگاه دارد و کاربران قادرند با وارد کردن مبلغ فروش و هزینه‌ها، سود و زیان خود را محاسبه کنند.

با استفاده از نرم افزار فروشگاهی، مدیریت فروشگاه قادر به مدیریت انبارها، مشتریان و فاکتورهای فروش است. مانیتور، برای نمایش اطلاعات کاربردی است و دستگاه خروجی رسید، فاکتورها را به مشتریان می‌دهد که از مقدار فروش و محصولات خریداری شده مطلع می‌شوند.

فروش انواع صندوق فروشگاهی اتم

خرید صندوق فروشگاهی

انتخاب و خرید صندوق فروشگاهی به تجهیزات، نیازها و نوع هر کسب و کار بستگی دارد. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید، انتخاب صندوقی است که به نیازهای فروشگاه شما پاسخ دهد. برای این منظور، باید به جزئیاتی مانند اندازه صندوق، تعداد دریچه‌های پولی، قابلیت اتصال به سیستم و نرم‌افزارهای مدیریت فروشگاه توجه کنید. همچنین کیفیت ساخت و مقاومت مکانیکی صندوق بسیار حائز اهمیت است. موادی که صندوق از آن ساخته شده است و استحکام صندوق را تیز باید در نظر بگیرید. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که قیمت صندوق نیز باید با بودجه فروشگاه شما سازگار باشد. برخی از صندوق‌های با کیفیت و مدرن با قیمت بالا همراهند، اما تلاش کنید تا با دقت صندوق فروشگاهی را انتخاب کنید که حداکثر بهره‌وری را نصیب شما کند. در نهایت می‌توانید از مشاوران تخصصی در این زمینه کمک بگیرید و با اطلاعات صحیح به انتخاب صندوقی برای فروشگاه خود بپردازید. دقت و آگاهی در انتخاب و خرید صندوق، به شما کمک می‌کند تا تجربه مثبتی را در اداره کردن فروشگاه خود داشته باشید.

قیمت صندوق فروشگاهی

عوامل متعددی بر قیمت صندوق فروشگاهی تأثیر می‌گذارند. یکی از عوامل اساسی، کیفیت و عملکرد صندوق است. صندوق‌های با کیفیت بالا و عملکرد یکپارچه، به دلیل ارائه خدمات قوی‌تر و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر، معمولاً قیمت بالاتری دارند. اما صندوق‌های ارزان‌تر نیز وجود دارند که معمولاً عملکرد و کیفیت پایین‌تر و معمولی دارند. ویژگی‌های فنی و تکنولوژیکی نیز بر قیمت صندوق فروشگاهی تأثیر می‌گذارند. صندوق‌هایی با امکانات پیشرفته نظیر قابلیت ارتباط با سیستم‌های دیگر، صفحه نمایش لمسی، قابلیت اتصال به شبکه‌های اینترنتی و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی معمولاً قیمت بالاتری دارند. عوامل دیگر شامل قطعات و مواد استفاده شده در ساخت صندوق‌های فروشگاهی، برند صندوق، سفارشی سازی محصول بر اساس نیازهای مشتری، قابلیت نصب و راه‌اندازی راحت و هزینه نگهداری و تعمیر صندوق هستند.

 • صندوق فروشگاهی رستوران
 • صندوق فروشگاهی فست فود
 • صندوق فروشگاهی تالار پذیرایی
 • صندوق فروشگاهی داروخانه
 • صندوق فروشگاهی لوازم یدکی
 • صندوق فروشگاهی لوازم التحریر فروشی
 • صندوق فروشگاهی لوازم بهداشتی
 • صندوق فروشگاهی لوازم آرایشی بهداشتی
 • صندوق فروشگاهی مواد غذایی
 • صندوق فروشگاهی برای هایپرمارکت
 • صندوق فروشگاهی برای سوپرمارکت
 • صندوق فروشگاهی برای پوشاک
 • صندوق فروشگاهی برای کتاب فروشی
 • صندوق فروشگاهی برای کافی شاپ
 • صندوق فروشگاهی برای مراکز خرید
 • صندوق فروشگاهی برای هتل آپارتمان
 •  

راهنمای خرید صندوق فروشگاهی

هنگام خرید صندوق فروشگاهی برخی نکات قابل توجه هستند. ابتدا، نیازهای فروشگاه خود را مشخص کنید؛ به عنوان مثال، آیا نیاز به یک صندوق ساده دارید یا یک صندوق با امکانات پیشرفته‌تر؟ همچنین فضای موجود در فروشگاه خود را بررسی کنید تا بتوانید اندازه و جنس صندوق را مورد نظر خود قرار دهید. بهتر است قبل از خرید، محصولی که قصد خرید آن را دارید را مورد ارزیابی قرار دهید. بررسی کنید که صندوق دارای کیفیت مناسب، نرم‌افزار قوی و امکاناتی مناسب برای فروشگاه شما باشد. قیمت و گارانتی صندوق نیز از جمله نکات مهمی است که در هنگام انتخاب و خرید صندوق فروشگاهی باید مدنظر قرار گیرد. با انتخاب صندوق مناسب و استفاده بهینه از آن، می‌توانید بهبود مدیریت مالی، رصد دقیق تراکنش‌ها و نهایتاً رشد و توسعه فروشگاه خود را تسریع کنید.

فروش صندوق فروشگاهی

ببرای پیدا کردن بهترین مرکز فروش صندوق فروشگاهی، ابتدا باید در بازار تحقیق کنید. می‌توانید از منابع آنلاین و وب سایت‌های مربوط به فروش تجهیزات فروشگاهی استفاده کنید تا اطلاعات لازم را دریافت نمایید. همچنین می‌توانید با کسانی که در صنعت فروشگاه‌ها و مراکز تجهیزات فروشگاهی فعال هستند، مشورت کنید و نظرات آنان را بپرسید. مطمئن شوید که مرکز فروش با کیفیت و قابل اعتمادی را انتخاب کرده‌اید که ارائه دهنده صندوق با تجهیزاتی از جمله نرم‌افزار قوی و قابل اطمینان، سخت‌افزار قابل اطمینان و پشتیبانی مناسب است. همچنین قیمت مناسب و گارانتی را نیز در نظر بگیرید.

صندوق فروشگاهی ارزان قیمت

صندوق فروشگاهی ارزان قیمت می‌تواند با ویژگی‌های منحصر به فرد خود برای کسب و کار کوچک شما بسیار راهبردی باشد. حتی صندوق‌های ارزان قیمت هم قابلیت اتصال به سیستم حسابداری و مدیریت فروشگاه را دارا هستند و به صاحبان فروشگاه کمک می‌کنند تا از میزان فروش محصولات خود آگاه شوند، موجودی را کنترل کرده و گزارشات مالی را به راحتی تهیه کنند. صندوق فروشگاهی ارزان قیمت، قابل حمل است و برای فروشگاه‌های کوچک و متوسط مناسب تلقی می‌شود.

جهت مشاوره رایگان و خرید بهترین دستگاه های بارکد خوان در تبریز از واردکننده رسمی
ارتباط با کارشناسان فروش آرین افزار رسام
آرین افزار

نرم افزار صندوق فروشگاهی

نرم افزار صندوق فروشگاهی برای نگهداری و پردازش اطلاعات مربوط به فروش، موجودی و امور حسابداری فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این نرم افزار، فروشندگان می‌توانند به طور سریع و دقیق فاکتورهای خرید مشتریان را ثبت کرده، موجودی کالاها را مدیریت کرده و تراز مالی و درآمد فروشگاه را بررسی کنند. همچنین این نرم افزار قابلیت اتصال به دستگاه‌های دیگر مانند پرینترها، کارت‌خوان‌ها و … را به صورت استاندارد فراهم می‌کنند.

نمایندگی رسمی فروش صندوق فروشگاهی اتم

نمایندگی رسمی فروش صندوق فروشگاهی  با داشتن ارتباط سازنده با تولیدکنندگان و تأمین کنندگان انواع صندوق به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازند. این نمایندگی‌ها با بهره‌گیری از تخصص فنی و مهندسی، قادر به ارائه مشاوره در خصوص نصب، استفاده و نگهداری از صندوق‌های فروشگاهی در عالی ترین سطح کیفی هستند. استفاده از خدمات نمایندگی‌های رسمی فروش صندوق‌های فروشگاهی مانند آریان افزار، علاوه بر افزایش اعتماد مشتریان، کیفیت فعالیت‌های تجاری کسب و کارها را نیز بهبود خواهد بخشید.

اگر به دنبال خرید بهترین محصولات برند اتم هستید، ما در گروه تجاری آرین افزار رسام می‌توانیم محصولات اصل و باکیفیت این شرکت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما بگذاریم.

نحوه ثبت سفارش صندوق فروشگاهی از مجموعه آریان افزار

برای ثبت سفارش صندوق فروشگاهی، کافی است دستگاه مورد نظرتان را با توجه به نیازها و کسب و کارتان انتخاب کرده و با تماس با کارشناسان ما سفارش خود را نهایی کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با ثبت نظر در وب‌سایت ما منتظر برقراری ارتباط از سوی کارشناسان ما باشید. پس از طی شدن مراحل معمول، دستگاه برای شما ارسال خواهد شد.

تلفن تماس : 6220-041

تلفن تماس : 91006220-041

سوالات متداول در مورد صندوق فروشگاهی

نوع صندوق فروشگاهی مناسب برای شما به عوامل مختلفی مانند نوع کسب و کار شما، حجم معاملات روزانه، تعداد کارکنان و بودجه شما بستگی دارد.

صندوق های فروشگاهی لمسی از صفحه نمایش لمسی برای کار با نرم افزار استفاده می کنند، در حالی که صندوق های فروشگاهی دکمه ای از دکمه های فیزیکی برای این کار استفاده می کنند. صندوق های فروشگاهی لمسی معمولاً کاربری آسان تری دارند و امکانات بیشتری را ارائه می دهند، اما قیمت آنها نیز بیشتر است.

نرم افزار صندوق فروشگاهی باید متناسب با نیازهای کسب و کار شما باشد. برخی از نرم افزارهای صندوق فروشگاهی دارای امکانات پایه ای مانند صدور فاکتور و ثبت حسابداری هستند، در حالی که برخی دیگر امکانات پیشرفته تری مانند مدیریت انبار، CRM و گزارش دهی را ارائه می دهند.

علاوه بر خود صندوق فروشگاهی، ممکن است به تجهیزاتی مانند بارکد خوان، فیش پرینتر، لیبل زن، کشوی پول و کارتخوان نیز نیاز داشته باشید.

قیمت صندوق فروشگاهی به نوع، برند، امکانات و تجهیزاتی که به همراه آن ارائه می شود بستگی دارد.

شما می توانید صندوق فروشگاهی را از فروشگاه های تجهیزات فروشگاهی، شرکت های ارائه دهنده خدمات اتوماسیون فروشگاهی و یا به صورت آنلاین خریداری کنید.

معمولاً شرکت های ارائه دهنده صندوق فروشگاهی خدمات پس از فروش مانند نصب و راه اندازی، آموزش، پشتیبانی فنی و گارانتی را ارائه می دهند.

قبل از خرید صندوق فروشگاهی، حتماً سوالات زیر را از فروشنده بپرسید:

 • چه نوع صندوق فروشگاهی برای من مناسب است؟
 • چه تفاوتی بین مدل های مختلف صندوق فروشگاهی وجود دارد؟
 • چه نرم افزاری برای صندوق فروشگاهی من مناسب است؟
 • چه تجهیزاتی به همراه صندوق فروشگاهی نیاز دارم؟
 • قیمت صندوق فروشگاهی چقدر است؟
 • چه خدماتی پس از خرید صندوق فروشگاهی دریافت می کنم؟
 • نیازهای کسب و کار خود را به طور کامل مشخص کنید.
 • بودجه خود را تعیین کنید.
 • برندهای مختلف صندوق فروشگاهی را بررسی کنید.
 • نظرات مشتریان را بخوانید.
 • از خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئن شوید.

بله، برخی از شرکت های ارائه دهنده صندوق فروشگاهی امکان خرید قسطی را نیز فراهم می کنند.

فرم درخواست مشاوره خرید صندوق فروشگاهی از مجموعه آرین افزار رسام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *